Závěsné křeslo GEM Bubble

Závěsné křeslo GEM Bubble

Závěsné designové křeslo GEM Bubble

Detaily

Vybrat barvu:

Zrušit

AKCE AKCE!
Vaše cena: 24 500 Kč

Původní cena:29 000 Kč


Nejsme plátci DPH

Tento velmi moderní nábytek je vyroben z akrylového skla s obručí z nerezové oceli. Křeslo je vhodné do interiéru, tak díky nerezu jej můžete umístit ven. Součástí křesla je 2m dlouhý řetěz pro ukotvení a sedák v provedení ekokůže v černé, bílé nebo stříbrné barvě.

Díky své speciální konstrukci a akrylovému materiálu budete okouzleni zajímavou akustikou clonou, kterou designové křeslo vytváří. Bubble chair zajímavě stíní okolní zvuk a Vy se cítíte určitým způsobem izolováni od okolí. Na druhou stranu máte, ale díky průhledné stěně křesla absolutní vizuální kontrolu svého okolí.

Toto moderní křeslo se v poslední době objevilo v několika světových a českých seriálech a reklamách, což jenom potvrzuje jeho znovuzrozenou popularitu.

 

Při zakoupení závěsného křesla mějte, prosím, na mysli nosnost závěsného zařízení, na které budete křeslo zavěšovat.

 

Na křeslo používejte pouze čistící prostředky neobsahující alkohol. Nesmějí být použity žádné čistící chemikálie, například savo, líh, aceton, okena, iron apod. Na čistění doporučujeme pouze jarovou vodu, Pronto nebo i pro případné poškrábání speciální leštící pastu.


  • ROZMĚRY: 104 x 104 x 65 cm
  • POLŠTÁŘ: Ekokůže
  • NOSNOST: max. 130 Kg
  • MATERIÁL: Akrylové sklo
  • KONSTRUKCE: Nerezová ocel
  • VAROVÁNÍ: Nepoužívat čistící prostředky obsahující alkohol

Košík

(prázdný)

Hledat